Halı Yıkama Fiyatları

Kapıda Ödeme Hizmeti ile İster Nakit İster Kredi Kartı İle Ödeme Yapa Bilirsiniz !!!

Halı Yıkama  Ve Koltuk Yıkama Fiyatları

Halı Yıkama Fabrikası halı ve koltuk yıkama  size özel fiyatlar ile Alanya’nın en iyi halı yıkama firması olan Alanya Mispak Halı Yıkama Fabrikasında ürünleriniz ilk gün gibi tertemiz.

Alanya Mispak Koltuk Yıkama fiyatları ile ürünleriniz yerinde hijyen ve Covid 19 Kuralları gereğince yıkanır ve sizlere ilk gün gibi tertemiz alanya koltuk takımı yıkama , alanya mekan yatak yıkama , alanya kanepe yıkama , alanya çekyat yıkama , alanya araç koltuk yıkama ve alanya yerinde koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz.

 

Alanya Mispak halı yıkama ve koltuk yıkama fiyatları için en doğru firma sizin için Mispak Koltuk Yıkama firmasıdır.Alanya’nın en iyi en uygun koltuk yıkama firması.

Alanya en uygun halı yıkama firması olarak bilinen alanya mispak halı yıkama profesyonel ekibi ile titizlikle çalışır ve müşteri memnuniyetini prensip olarak bilmektedir. En uygun halı yıkama fiyatları ile sizlere her zaman hizmet vermekteyiz.

Alanya Halı Yıkama Fiyatları Metre²

Makina Halısı 8 TL

Makina Halısı Shaggy 8.50 TL

Makina Halı Çift Mekik 10 TL

Makina Halı Akrilik 9 TL

Makina Halı yün 12 TL

Makina Halısı Nepal 17 TL

Step Halı 20 TL

El Dokuma Halı 18 TL

El Dokuma Halı (Kök Boyalı) 25 TL

Hint Kilimi 18 TL

İpek Halı 40 TL.

Deri Halı 25 TL

Bambu Halı 40 TL

Milas Halısı 25 TL

Kabartma & Sanat Halı 8.50 TL

Battaniye Tek Kişilik 30 TL

Battaniye Çift Kişilik 40 TL

Elyaf Yorgan Tek kişilik 30 TL

Elyaf Yorgan Çift kişilik 40 TL

Yün & Pamuk Yorgan Tek Kişilik 50 TL

Yün & Pamuk Yorgan çift kişilik 65 TL

Stor & Zebra Perde 15 TL

Fon perde 15 TL

Güneşlik perde 15 TL

Tül perde 10 TL

Yastık 10 TL

Nevresim 10 TL

Tek Kişilik Koltuk 40 TL

Çift kişilik Koltuk 70 TL

Üç Kişilik Koltuk 80 TL

Koltuk Takımı 190 TL

Yatak Tek Kişilik 90 TL

Yatak Çift Kişilik 125 TL

(Koltuklarda fiyat koltuk modeline göre küçük miktarda artıp eksilebilir)

Alanya’da profesyonel Halı Yıkama  , Alanya Koltuk Yıkama , Alanya Store Perde Yıkama  hizmetleri vermekteyiz. Firmamız yılları aşmış halı yıkama ve koltuk yıkama tecrübesiyle halılarınızı koltuklarınızı temizleyip dezenfekte etmektedir. Halılarınızı kapınıza kadar gelen güler yüzlü ekibimize gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz.

Alanya Halı Yıkama Fiyatları , Alanya Koltuk Yıkama Fiyatları , Alanya Store Perde Yıkama Fiyatları , Alanya Tül Perde Yıkama Fiyatları , Alanya Yogran Yıkama Fiyatları , Alanya Mekan Yatak Yıkama Fiyatları , Alanya ipek halı yıkama fiyatları , Alanya El dokunması halı yıkama fiyatları , Alanya Halı Fleks Yıkama Fiyatları ,  Alanya Mispak Halı Yıkama Fiyatları

Halı Yıkama Fabrikası halı ve koltuk yıkama  size özel fiyatlar ile Alanya’nın en iyi halı yıkama firması olan Alanya Mispak Halı Yıkama Fabrikasında ürünleriniz ilk gün gibi tertemiz. Alanya Mispak Koltuk Yıkama fiyatları ile ürünleriniz yerinde hijyen ve Covid 19 Kuralları gereğince yıkanır ve sizlere ilk gün gibi tertemiz alanya koltuk takımı yıkama , alanya mekan yatak yıkama , alanya kanepe yıkama , alanya çekyat yıkama , alanya araç koltuk yıkama ve alanya yerinde koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz.

Alanya Mispak halı yıkama ve koltuk yıkama fiyatları için en doğru firma sizin için Mispak Koltuk Yıkama firmasıdır.Alanya’nın en iyi en uygun koltuk yıkama firması .

Alanya en uygun halı yıkama firması olarak bilinen alanya mispak halı yıkama profesyonel ekibi ile titizlikle çalışır ve müşteri memnuniyetini prensip olarak bilmektedir. En uygun halı yıkama fiyatları ile sizlere her zaman hizmet vermekteyiz.

En uygun halı yıkama fiyatları için bizimle iletişime geçiniz.

Alanya en iyi halı yıkama fiyatları ile alanya’nın en gözde ve alanya’nın en popüler halı yıkama firması sizler için endüstriyel deterjan değil sağlığa zararlı olmayan deterjanlarla yıkama yapıyor üstelik halılarınız ilk gün gibi tertemiz kokusu ile evinize extra bir hijyen sağlamaktayız.